sobota 11. októbra 2014

Shakespeare :)

Počuli ste už o MOOC? Je to skratka pre Massive Open Online Courses - teda vzdelávacie kurzy poskytované rôznymi univerzitami a inštitúciami z celého sveta online a väčšinou zadarmo. Viac info tuna alebo v anglickom origináli. Ich témy sa pohybujú od histórie cez IT a matematiku až po podstatu života a tak by si tam každý mohol nájsť niečo pre seba.
A počuli ste už o tom, že rok 2014 je 450. výročie narodenia Williama Shakespearea? A ste jeho veľký fanúšik? Tak možno Vám sa zapáči kurz Shakespeare and his World, vytvorený univerzitou vo Warwicku spolu so spolkom Shakespeare Birthplace Trust. Momentálne beží druhý týždeň tak rozhodne ešte nie je neskoro pridať sa. Obsah kurzu je tvorený skvelými odborníkmi a zároveň nadšencami do všetkého "Shakespeare" takže ak neviete čo s dlhými jesennými večermi a zároveň si chcete trochu precvičiť angličtinu veselo klikajte a poďte do toho :).

Priložené je video zo Shakespeare Birthplace Trust, ktorý spravuje Shakespearov rodný dom a vytvára na jeho mieste múzeum s maximálne interaktívnym obsahom ;)
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára